Your Cart : 0 item
Total : تماس بگیرید
Your Cart is currently empty!
Product update
checkout

- برای انجام فرآیند پرداخت و ثبت هر نوع سفارش ابتدا باید بنام خریدار یک حساب مشتری باز شود. که اطلاعات مورد نیاز شامل -نام کامل  -آدرس پست الکترونیکی  - تعیین نام کاربری مشتری  - تعیین رمز عبور و تایید آن  -شماره تلفن ثابت و یا همراه  -آدرس کامل شامل نام شهر و استان می باشد.

- نام کاربری مشتری منحصر بفرد بوده و حداقل باید سه کاراکتر باشد، رمز عبور نیز حداقل باید شش کاراکتر باشد، با هر ایمیل تنها یک حساب کاربری می توان باز کرد.

- برای ثبت شکایات هم باید وارد ناحیه کاربری مشتری خود شوید.

- در فرآیند باز کردن حساب مشتری پس از ثبت اطلاعات لینکِ تایید به آدرس ایمیل شما ارسال می شود، که این لینک بعد از 24 ساعت منقضی می شود، و نام کاربری انتخابی شما نیز پس از این مدت از فهرست نام های کاربری انتخاب شده خارج و می تواند توسط دیگران انتخاب شود.

- عبارت فایل بکار رفته در این سایت به مفهوم فایل های کتاب ها و یا فایل های برنامه نویسی می باشد که می تواند از انواع pdf. یا m. یا zip. یا rar. و یا غیره باشد، پس از انتخاب و پرداخت مبلغ آن و تایید از سوی بانک بصورت آنی، لینک یا لینک های دانلود و زمان انقضای آن در اختیار مشتری قرار گرفته می شود، این لینک ها پس از مدت زمان اعلام شده منقضی می شوند، که به هیچ عنوان قابل تمدید نیست.

- در انتخاب فایل ها باید دقت شود که پس از خرید به هیچ عنوان انصراف و یا تغییر فایل پذیرفته نمی شود و تنها در صورتیکه  لینک ارائه شده در مدت زمان مقرر قابلیت دانلود نداشته باشد لینک جدید در اختیار مشتری قرار گرفته و یا فایل مورد نظر به آدرس ایمیل مشتری فرستاده می شود.

- قبل از خرید برنامه Matlabs قسمت راهنمای برنامه های Matlabs را بخوانید.

- برای سفارش نرم افزار DATCOM ابتدا باید یک حساب مشتری به نام خود باز کرده و سفارش خود را با آن حساب مشتری ثبت کرده سپس با توجه به قیمت روز (و ساعت) دلار لینک پرداخت معادل $50 به ناحیه کاربری شما فرستاده می شود، پس از پرداخت و آپلود فایل اسکن از کامپیوتری که نرم افزار برروی آن نصب می شود، در ناحیه کاربری توسط مشتری، حداکثر تا 48 ساعت نرم افزار و لایسنس آن در اختیار مشتری قرار می گیرد، در غیر اینصورت مبلغ پرداختی به مشتری عودت داده می شود، انصراف تا قبل از پرداخت مبلغ به سایت فروشنده پذیرفته می شود. لایسنس این نرم افزار بگونه ای طراحی شده است که فقط بر روی سیستمی که اسکن آن فرستاده می شود قابل اجرا است، در صورت اشتباه مسئولیت آن بر عهده مشتری است و امکان تعویض لایسنس وجود ندارد.

اسکن توسط یک نرم افزار از کامپیوتر مورد نظر صورت گرفته و خروجی آن بصورت یک فایل در اختیار کاربر قرار می گیرد، این نرم افزار را می توانید از این سایت یا سایت فروشنده دریافت کنید.

- برای سفارش کد برنامه نویسی نیز ابتدا باید یک حساب مشتری باز شود و همراه با ثبت سفارش فایل پروژه یا کتاب موردنظر که شامل فرمول ها و خروجی های خواسته شده می باشد، فرستاده شود. و پس از تخمین هزینه آن توسط برنامه نویس، لینک پرداخت ودیعه در قسمت حساب مشتری خریدار گذاشته شده و مدت زمان انجام آن اعلام می گردد پس از پرداخت، انجام پروژه  آغاز شده و پس از انجام پروژه و پرداخت مابقی مبلغ اعلام شده، در اختیار مشتری قرار گرفته می شود.

- برای سفارش تبلیغات در سایت، در هنگام ثبت سفارش باید حساب مشتری، محل نمایش تبلیغ در سایت (صفحه اصلی یا سایر صفحات) و مدت زمان نمایش که حداقل یک ماه است مشخص شده و سپس مبلغ محاسبه شده پرداخت گردد، و در پایان بنر تبلیغاتی در ناحیه کاربری آپلود گردد.